ELEKTRONIKUS ÜGYINTÉZÉS

Kérdés esetén
keressen fel minket
elérhetőségeink egyikén:

Komáromi Távhőszolgáltató Kft.

Ügyfélszolgálat: 34/342-144
Hibajelentés (0-24): 30/9273943 Telefon: 34/346-250
(Nem ügyfélszolgálat)

E-mail: info@komaromitavho.hu

Ügyfélfogadás:
Hétfő: 7:00-19:00
Szerda: 7:00-15:00

Pénztári nyitvatartás:
Hétfő: 9:00-17:00
Szerda: 07:00-15:00

Álláshirdetések

KAZÁNFŰTŐI ÁLLÁS

MUNKAKÖRI FELADATOK ÉS KÖTELEZETTSÉGEK:

  • Tüzelőberendezések indítása, üzemeltetése és leállítása.
  • Az üzemvitel szakszerűségének ellenőrzése.
  • A gázégők, valamint biztonsági berendezések ellenőrzése, hibaelhárítás.
  • Szivattyúk, ventilátorok működtetése.
  • Kazánok és segédberendezések előírt karbantartása.
  • A fűtési rendszerek kezelése.
  • Mérőműszerek ellenőrzése, mérési eredmények regisztrálása.
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi feladatok ellátása.
  • Vízelőkészítés, vízlágyító kezelése, vízminőség ellenőrzése.
  • Biztonsági szerelvények ellenőrzése.
  • Fogadja a beérkező hívásokat, rögzíti a bejelentéseket.
  • Szükség esetén értesíti a karbantartókat.

A napi munkaidő 12 óra, folyamatos műszak.

KÉPESSÉGEK ÉS KÉSZSÉGEK

Megfelelő kommunikáció, mind szóban, mind írásban. Önálló munkavégzés. Precíz és határidőre történő munkavégzés.

TUDÁS, TAPASZTALAT, VÉGZETTSÉG

Érvényes kazánfűtői vizsga.

FIZIKAI KÖVETELMÉNYEK

Jó egészségügyi és fizikai állapot.

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Tel.: +36 70 370 43 98